Ing. Hofer Group Dnes je neděle 25. 10. 2020, svátek má Beáta, zítra Erik
Česká republika Slovenská republika Österreich Polska Magyarország Slovenija Hrvatska
prohlížeč
Stránky optimalizovány pro
  - Firefox 1.x
  - Opera 8.x, 9.x
  - IE6.1

Doporučené minimální rozlišení: 1024x768, 32-bit True Color, ClearTypedodáváme

helopal classic

helopal exclusiv

helopal puritamo
helopal zvýrazňuje pocit domova

Okenní parapety obsahují 80% mramorové moučky spojené přírodní pryskyřicí. Tyto látky propůjčují okenním parapetům vynikající vlastnosti. Vnitřní parapety jsou nezaměnitelným architektonickým doplňkem každého moderního bytu. Venkovní parapety se vyznačují vynikajícími vlastnostmi v odolnosti proti povětrnostním vlivům, stálosti barev a formy.
kvalita vyjádřená okenním parapetem

Okenní parapety helopal jsou na evropském trhu nejznámější a nejpoužívanější. Princip je jednoduchý. V každém okenním parapetu helopal je obsažen know how s třicetiletou zkušeností výroby a dodávek parapetů z litého mramoru. Za helopalem stojí intenzivní výzkumná a vývojová činnost. Každý okenní parapet helopal je vyroben podle mezinárodních kvalitativních kritérií a odpovídá přísným ekologickým požadavkům.
přednosti ve zkratce

Kladete-li stejné požadavky na kvalitu a estetiku jako na funkčnost a provedení, pak vše splňuje helopal.
Zabezpečte své okno parapetem helopal, jehož přednosti jsou nepopiratelné.

Výprodej střešných materiálů a příslušenství

Ceny dohodou

Platné do výprodaných zasob!

Betonové střešní tašky BRAMACPálené střesní tašky TONDACHStřešní příslušenství HPIKomínové systéy Komíny CZStřešní okna VELUXTaškové krytiny a okapový systém LINDAB Střešní krytiny ONDULINESilikony a tmely Den BravenPracovní rukaviceDiamantové kotouče řezné CLIPPERStřešní okna FENESTRAPolykarbonátvé desky a příslušenství PamaStřešní krytiny SATJAMAsfaltové pásy ParabitStřešní okna RotoOchrana dřeva BochemitOchrana dřeva DřevosanBetonové střešní tašky KM BetaStřešní krytina a příslušenství CembritAsfaltové šindele IKOPlastový okapový systém Plastmo
www.hofer.cz

©2006 Ing. Hofer Group
webmaster@hofer.cz