Ing. Hofer Group Dnes je pondělí 26. 10. 2020, svátek má Erik, zítra Šarlota a Zoe
Česká republika Slovenská republika Österreich Polska Magyarország Slovenija Hrvatska
prohlížeč
Stránky optimalizovány pro
  - Firefox 1.x
  - Opera 8.x, 9.x
  - IE6.1

Doporučené minimální rozlišení: 1024x768, 32-bit True Color, ClearType

KJGhttp://www.kjg.skKJG
K&J&G <i>Pozink</i>K&J&G Pozink

Systém se montuje rychle a jednoduše, bez použití tmelu a lepidel. Pulkruhové nebo ctvercové podokapní žlaby a kruhové roury v širokém barevném sortimentu umožnují maximální svobodu volby a všechny možnosti pro perfektní rešení v každé situaci.

K&J&G <i>Měď</i>K&J&G Měď

Měď je jeden z ušlechtilých kovů s nejbohatší historií v oblasti použití při pokrývaní střech. Už od středověku byla měď upřednostňovaná při pokrývání kostelů a sakrálních budov.

K&J&G <i>Titan - zinek</i>K&J&G Titan - zinek

RHEINZINK je titanzinková slitina nejvyšší kvality. Základ materiálu tvoří čistý zinek 99.995% legovaný příměsí mědi a titanu. Tvorba přirozené ochranné vrstvy – patiny způsobuje, že okapové systémy plní svou úlohu desetiletí bez nutnosti ochranných nátěrů.

K&J&G <i>Nerez</i>K&J&G Nerez

Nerez je vysoce kvalitní nerezavějící ocel. Řadí se k pevným, dobře tvarovatelným materiálům a je vzzhledově stálá. Práce s tímto materiálem je možná i při nízkých teplotách, protože není křehký a neláme se jako jiné materiály.

K&J&G <i>Pozink - barevný</i>K&J&G Pozink - barevný

Materiál pozink barevný je další vývojový stupeň ocelářského průmyslu se zaměřením na ochranu proti korozi a přizpůsobení se současným požadavkkům ve stavebnictví.

K&J&G <i>Hliník - barevný</i>K&J&G Hliník - barevný

Barevný hliník nachází stále širší uplatnění v nejrůzněších odvětvích lidské činnosti díky přízivým vlastnostem, ke ktorým patří především nízká měrná hmotnost, vysoká odolnost proti korozi a skutečnost, že se jedná o nemagnetický materiál.

Výprodej střešných materiálů a příslušenství

Ceny dohodou

Platné do výprodaných zasob!

Betonové střešní tašky BRAMACPálené střesní tašky TONDACHStřešní příslušenství HPIKomínové systéy Komíny CZStřešní okna VELUXTaškové krytiny a okapový systém LINDAB Střešní krytiny ONDULINESilikony a tmely Den BravenPracovní rukaviceDiamantové kotouče řezné CLIPPERStřešní okna FENESTRAPolykarbonátvé desky a příslušenství PamaStřešní krytiny SATJAMAsfaltové pásy ParabitStřešní okna RotoOchrana dřeva BochemitOchrana dřeva DřevosanBetonové střešní tašky KM BetaStřešní krytina a příslušenství CembritAsfaltové šindele IKOPlastový okapový systém Plastmo
www.hofer.cz

©2006 Ing. Hofer Group
webmaster@hofer.cz