Ing. Hofer Group Dnes je pondělí 26. 10. 2020, svátek má Erik, zítra Šarlota a Zoe
Česká republika Slovenská republika Österreich Polska Magyarország Slovenija Hrvatska
prohlížeč
Stránky optimalizovány pro
  - Firefox 1.x
  - Opera 8.x, 9.x
  - IE6.1

Doporučené minimální rozlišení: 1024x768, 32-bit True Color, ClearType

Fenestrahttp://www.fenestra.czFenestra

PU, SO - střešní okno kyvné s větrací klapkouPU, SO - střešní okno kyvné s větrací klapkou

Kyvná střešní okna řady POPULAR a EXCELLENT jsou vhodná pro sklon střechy od 15° do 85°. Elegantní dotlakové zavírání umístěné v horní části okna zajišťuje pohodlné ovládání a uzavření okna. Okenní křídlo lze otočit o 145° pro pohodlné mytí vnější plochy skla z místnosti. Dřevěné části jsou všestranně chráněny konečnou vrchní lazurou. Vynikajících tepelně izolačních vlastností je dosaženo použitím energeticky úsporných dvojskel (U = 1,1 W.m-2.K-1) spolu se zapuštěním oken do střešního pláště. Větrací klapka umožňuje větrání i při zavřeném okně.

VKO - střešní okno výklopně kyvné s větrací klapkouVKO - střešní okno výklopně kyvné s větrací klapkou

Výklopně-kyvná střešní okna EXCELLENT (dvojfunkční) jsou vhodná pro sklon střechy od 20° do 65°. Jejich křídlo lze otočit o 145° (poloha na mytí) nebo vyklopit až 45° od sklonu střechy, případně lze provést oba pohyby současně. Okenní klika je umístěna ve spodní části okna. Dřevěné části jsou všestranně chráněny konečnou vrchní lazurou. Vynikajících tepelně izolačních vlastností je dosaženo použitím energeticky úsporných dvojskel (U = 1,1 W.m-2.K-1) spolu se zapuštěním oken do střešního pláště. Větrací klapka umožňuje větrání i při zavřeném okně.

FO - fasádní okno do sestavy se střešenímFO - fasádní okno do sestavy se střešením

Fasádní okna EXCELLENT jsou konstruována pro sestavu se střešními okny SO a VKO. Jsou vhodná pro sestavy s okny ve střeše se sklonem od 20° do 50°. Okenní křídlo se vyklápí kolem spodní osy, což umožňuje větrání i za silného deště. Zajišťují dobrý výhled do krajiny i tam, kde je v podkrovním prostoru vysoká nadezdívka. Dřevěné části jsou všestranně chráněny konečnou vrchní lazurou. Vynikajících tepelně izolačních vlastností je dosaženo použitím energeticky úsporných dvojskel (U = 1,1 W.m-2.K-1).


Vnitřní zatemňující roletky COLVnitřní zatemňující roletky COL

Slouží pro zatemnění i jako dekorace. Dodávají se v několika barevných odstínech včetně dětského motivu.

Vnitřní zatemňující roletky EXTRAVnitřní zatemňující roletky EXTRA

Roletky EXTRA jsou vyrobeny z luxusních materiálů a uspokojí i nejnáročnější zákazníky.

Vnitřní Al-žaluzieVnitřní Al-žaluzie

Je hliníková lamelová žaluzie vedená strunou. Díky speciálnímu samosvornému mechanismu lze žaluzii zastavit v libovolné poloze. Naklápěním lamel je umožněna regulace prostupu slunečních paprsků.

Předokenní roletaPředokenní roleta

Hliníkové lamely vyplněné polyuretanem zadrží až 90 % tepelné sluneční energie. Předokenní roleta poskytuje příjemné zatemnění i během dne a je také dodatečnou ochranou izolačního dvojskla.

Venkovní markýzaVenkovní markýza

Venkovní markýza zabraňuje dopadu slunečního záření na střešní okno a tím snižuje množství tepla vstupujícího do místnosti až o 60 %. Je vyrobena z odolné černé PVC-síťoviny a vždy se ovládá z místnosti. Markýza je upevněna pod horním dílem oplechování střešního okna.


LemováníLemování

Lemování střešních oken řady POLULAR a EXCELLENT je ze stejného materiálu jako oplechování okna. Zaručuje vodotěsnost při sklonu střechy od 15° do 85° bez ohledu na druh krytiny. Je vyrobeno z hliníkového oboustranně lakovaného plechu nevyžadující žádnou údržbu. Zvolením univerzální šedohnědé barvy lze okna esteticky začlenit do střešní krytiny všech barevných odstínů. Na zakázku je možno lemování vyrobit z měděného plechu.

KOMBI LemováníKOMBI Lemování

KOMBI-lemování střešních oken řady POPULAR a EXCELLENT je stavebnicový systém pro oplechování oken zabudovaných do sestav. Celý systém zaručuje vždy stoprocentní vodotěsnost a velmi jednoduchou montáž. Díky KOMBI-lemování je počet variant téměř neomezený


Spodní zavíráníSpodní zavírání

Do místností, kde bude v dosahu pouze spodní část okna, je možné dodat střešní okno SO se spodní okenní klikou. (pouze EXCELLENT)

Teleskopická ovládací tyčkaTeleskopická ovládací tyčka

Ovládací tyčku lze prodloužit až na 2 m a s její pomocí ovládat křídlo okna SO s horním dotlakovým zavíráním umístěné až do výšky 4 m nad úrovní podlahy.

Elektrické dálkové ovládáníElektrické dálkové ovládání

Vysoko umístěná střešní okna SO lze otvírat a zavírat pomocí elektrického dálkového ovládání, křídlo okna je možno otevřít až do vzdálenosti cca 30 cm.

Systémy požárního odvětráníSystémy požárního odvětrání

Pro objekty, kde je požadován odvod kouře v případě požáru, zajistíme dodání systému požárního odvětrání.

Rotohttp://www.roto-frank.czRoto

Výrobca ponúka 3 typy strešných okien. V závislosti od typu stavby, účelu miestnosti a preferovaného spôsobu otvárania je možné vybrať vhodný model strešného okna, a to:

  • klasický model s kyvným krídlom (otáčanie okenného krídla okolo stredovej osi)
  • strešné okno novej generácie s vyššie umiestnenou osou otáčania okenného krídla
  • luxusný bezkonkurenčný model na našom trhu s možnosťou vyklápania krídla cez hornú os
Ponúkame strešné okná z dreveného trojvrstvovo lepeného profilu najvyššej kvality a pevnosti, alebo okná z kvalitného plastového profilu, nevyžadujúceho špeciálnu údržbu, v štýle súčasných trendov.

Výprodej střešných materiálů a příslušenství

Ceny dohodou

Platné do výprodaných zasob!

Betonové střešní tašky BRAMACPálené střesní tašky TONDACHStřešní příslušenství HPIKomínové systéy Komíny CZStřešní okna VELUXTaškové krytiny a okapový systém LINDAB Střešní krytiny ONDULINESilikony a tmely Den BravenPracovní rukaviceDiamantové kotouče řezné CLIPPERStřešní okna FENESTRAPolykarbonátvé desky a příslušenství PamaStřešní krytiny SATJAMAsfaltové pásy ParabitStřešní okna RotoOchrana dřeva BochemitOchrana dřeva DřevosanBetonové střešní tašky KM BetaStřešní krytina a příslušenství CembritAsfaltové šindele IKOPlastový okapový systém Plastmo
www.hofer.cz

©2006 Ing. Hofer Group
webmaster@hofer.cz