Ing. Hofer Group Dnes je neděle 25. 10. 2020, svátek má Beáta, zítra Erik
Česká republika Slovenská republika Österreich Polska Magyarország Slovenija Hrvatska
prohlížeč
Stránky optimalizovány pro
  - Firefox 1.x
  - Opera 8.x, 9.x
  - IE6.1

Doporučené minimální rozlišení: 1024x768, 32-bit True Color, ClearType

Veluxhttp://www.velux.czVelux
Střešní okna - GGLStřešní okna - GGL

Kyvné střešní okno s ventilační klapkou
Kyvné střešní okno GGL umožňuje optimální prosvětlení půdního prostoru. Jeho výhodou je také snadná a rychlá montáž. Je vybaveno závěsem, který zajišťuje jednoduché otevírání. Navíc je možné okno otočit o 160 stupňů a umýt vnější stranu skla přímo z místnosti. Povrchová úprava dřeva TOPfinish zaručuje, že okno není třeba po osazení lakovat či jinak upravovat.

Střešní okna - GZLStřešní okna - GZL

Kyvné střešní okno
Praktické okno s ovládacím madlem v horní části křídla. Madlo okna se pohodlně drží a snadno ovládá. Přímo pod okno můžete postavit nábytek, aniž znemožníte otevírání.
Také toto okno je vybaveno ventilační štěrbinou pro přivětrání a umožňuje snadné mytí při přetočení křídla o 160°. Okno GZL lze zajistit ve dvou polohách: pro umývání a k zabezpečení proti silnému větru. Toto zajištění slouží zároveň jako dětská pojistka.

Střešní okna - GPLStřešní okna - GPL

Výklopné střešní okno s ventilační klapkou
Díky střešnímu oknu GPL si vychutnáte neomezený výhled. Otevírá se směrem ven a zajišťuje tak ideální kombinaci prosvětlení místnosti, ventilace a také volného výhledu. Nové ergonomické madlo v horní části křídla slouží k ovládání ventilační klapky a k přetočení křídla při mytí.
Tento typ okna je ideálním řešením pro střechy s mírným sklonem. Povrchová úprava dřeva TOPfinish zaručuje, že okno není třeba po osazení lakovat či jinak upravovat.

Střešní okna - Integra GGL/GGUStřešní okna - Integra GGL/GGU

Střešní okno s integrovaným elektrickým ovládáním
Kyvné střešní okno s ventilační klapkou, která má předinstalovány prvky elektrického ovládání včetně komfortního dálkového ovladače. Systém umožňuje ovládání 3 prvků - kromě již zabudované funkce elektrického ovládání okna je možno do systému napojit další dva elektricky ovládané doplňky - vnější a vnitřní.

Střešní okna - GGUStřešní okna - GGU

Kyvné střešní okno s ventilační klapkou
Kyvné okno GGU s ventilační klapkou nabízí kromě praktických vlastností okna GGL navíc zvýšenou odolnost vůči vnějším vlivům a elegantní vzhled. Je vyrobeno z lepeného dřevěného profilu s povrchovou vrstvou z polyuretanu EVERfinish, výhodně tak využívá přednosti obou materiálů.

Střešní okna - GVTStřešní okna - GVT

Střešní výlez
Okno GVT je navrženo jako střešní výlez pro použití v prostorách, které nejsou určeny k trvalému obývání.
Otevřené okno tohoto typu má průchozí profil 49 x 76 cm. Křídlo okna GVT je vybaveno bočními závěsy, může být tedy zavěšeno buď na levé nebo na pravé straně. Ovládací rukojeť umožňuje fixovat okenní křídlo ve třech větracích polohách.
Okno se dodává včetně lemování, které zajišťuje snadnou a vodotěsnou instalaci do všech typů střešních krytin.


Zcela zatemňující roleta - DKL/DMLZcela zatemňující roleta - DKL/DML

Roleta Siesta zachytí i nejintenzivnější sluneční světlo a zastíní místnost, kterou je možno využít pro odpočinek nebo také pro odpolední spánek. Proto jsou tyto rolety vhodné i do dětských pokojů.
Vnější strana rolety Siesta je pokrytá thermo vrstvou, která udržuje teplo v místnosti a chrání před procházejícími slunečními paprsky, což vytváří příjemné prostředí.

Zastiňovací roleta RHL/RFLZastiňovací roleta RHL/RFL

Rolety RHL/RFL dotvářejí příjemné prostředí a jsou ideální pro jakoukoliv místnost, zvláště pak pro kuchyně, obývací pokoje, šatny nebo toalety.
Rolety RHL/RFL jsou vyrobeny z tkaniny, která odolává nečistotám.

Plisovaná roleta - FHL/FMLPlisovaná roleta - FHL/FML

Plisované rolety jsou atraktivní dekorativní prvek, který změkčuje přicházející světlo. Vnější strana rolety Siesta je pokrytá thermo vrstvou, která udržuje teplo v místnosti a chrání před procházejícími slunečními paprsky, což vytváří příjemné prostředí. Rolety je možné nastavit do libovolné polohy.

Žaluzie - PAL/PMLŽaluzie - PAL/PML

Lamelová žaluzie Velux se ovládá pomocí spodní lišty a posuvného jezdce. Lamely je možno naklápět bez problémů v jakémkoliv sklonu střechy, mohou být nastavovány i při otevřeném okně.
Žaluzii je možno posouvat spodní lištou a lamely naklápět pomocí posuvného jezdce. Jezdec může být umístěn v jakékoliv výšce na postranní liště žaluzie.
Hliníkové lamely jsou 35 mm široké a mohou být naklápěny v rozsahu 180° a tak zajišťují optimální kontrolu přicházejícího světla.

Markýza - MHL/MALMarkýza - MHL/MAL

Markýzy Velux jsou umístěny na vnější straně okenního křídla, ale dají se snadno ovládat zevnitř. Když se nepoužívají, jsou svinuty v horní části okna. Pro okna umístěná mimo dosah je určena markýza MAL s provázkovým ovládáním.
Markýzy velmi účinně regulují prostup slunečního tepla. Brání slunečním paprskům dopadnout na okenní tabuli, a tím podstatně snižují množství tepla vstupujícího do místnosti.

Síť proti hmyzu - ZILSíť proti hmyzu - ZIL

S použitím originální sítě proti hmyzu Velux můžete klidně spát i při otevřeném okně. Síť ladí s jakýmkoliv interiérem a pokud ji nepoužíváte, zůstane navinuta v horní hliníkové liště. Vodicí lišty a těsnění v dolní části sítě zabraňují proniknutí hmyzu.


Předokenní rolety - SCL/SMLPředokenní rolety - SCL/SML

Předokenní rolety Velux jsou také dodatečnou ochranou strešních oken proti poškození. Moderní design předokenních rolet Velux velmi dobře ladí s každým typem střechy a ostatními prvky systému Velux.
Předokenní rolety Velux můžete kdykoliv, i dodatečně, namontovat na všechna střešní okna Velux.
Ve standardním provedení se dodávají předokenní rolety v hliníkovém provedení (na objednávku také k oknům v mědi nebo titanzinku).


Lemování pro profilovanou střešní krytinu - EDWLemování pro profilovanou střešní krytinu - EDW

Pro profilovanou střešní krytinu s výškou profilu do 120 mm, např. keramické a betonové tašky, vlnité eternitové a plechové šablony atd. (i plochou střešní krytinu s tloušťkou více než 15 mm, např. bobrovka). Spodní díl lemování EDH je vybaven plisovanou manžetou, kterou lze snadno přizpůsobit tvaru střešní krytiny. Drenážní žlábek umožňuje odvádět vodu z podstřešní fólie mimo obvod okenního rámu.

Lemování pro plochou střešní krytinu - EDSLemování pro plochou střešní krytinu - EDS

Pro plochou střešní krytinu s tloušťkou max. 16 mm, např. živičný šindel, eternitové šablony, břidlice. EDS lemování je vhodné také pro drážkovou (falcovanou) plechovou krytinu. Je určeno pro osazení střešních oken jednotlivě do střech se sklonem od 15° do 90°. Spodní díl je položen na střešní krytinu, boční a horní díl jsou překryty krytinou. V případě použití podstřešní fólie je vhodné použít drenážní žlábek, který odvádí vodu z podstřešní fólie mimo obvod okenního rámu.


Montážní sada - BDXMontážní sada - BDX

Zajišťuje důkladné provedení izolace po obvodu okna a přispívá tak ke snížení tepelných ztrát. Výhodou je také rychlá a snadná montáž.

Hydroizolační fólie - BFXHydroizolační fólie - BFX

Samostatný plisovaný límec z polypropylenové fólie s vysokou difuzní propustností (Sd = 0,03 m), který snižuje riziko zatékání kondenzátu v provětrávané střeše. Výhodou límce je také jeho snadné napojení na stávající pojistnou hydroizolaci. Součástí výrobku je drenážní žlábek z galvanizované oceli.

Parotěsná fólie - BBXParotěsná fólie - BBX

Límec z parotěsné fólie s difuzní propustností Sd = 75 m včetně samolepicí butylové těsnicí pásky pro upevnění do drážky rámu okna. Výrobek BBX zajišťuje provedení parozábrany kolem vnitřního ostění okna; díky přizpůsobení výrobku tvaru a rozměru okna a ostění se snadno montuje.


Manuální ovládací prvkyManuální ovládací prvky

Dekorativní a zastiňovací doplňky Velux je možné ovládát stejnou tyčí jako střešní okno.

Elektrické ovládání oken a doplňků - WUX 101Elektrické ovládání oken a doplňků - WUX 101

Systém WUX 101 je určen pro ovládání jednoho doplňku nebo střešního okna. Systém WUX nelze dále rozšiřovat nebo propojit s více systémy.

Elektrické ovládání oken a doplňků - WLX 131Elektrické ovládání oken a doplňků - WLX 131

Systém WLX 131 je určen pro ovládání tří střešních oken nebo doplňků. Každé ovládané okno je nutno vybavit motorickou jednotkou WMG 520. Systémy WLX 131 je možno vzájemně spojit do série.

Elektrické ovládání oken a doplňků - WMG 520Elektrické ovládání oken a doplňků - WMG 520

Každé ovládané okno je nutno vybavit motorickou jednotkou WMG 520, která umožňuje otevření okenního křídla do vzdálenosti cca 20 cm. Motorickou jednotku je nutno doplnit ovládacím systémem WUX 101 nebo WLX 131.

Elektrické ovládání oken a doplňků - WLR 100Elektrické ovládání oken a doplňků - WLR 100

Infračervený dálkový ovladač k WLX 131.

Výprodej střešných materiálů a příslušenství

Ceny dohodou

Platné do výprodaných zasob!

Betonové střešní tašky BRAMACPálené střesní tašky TONDACHStřešní příslušenství HPIKomínové systéy Komíny CZStřešní okna VELUXTaškové krytiny a okapový systém LINDAB Střešní krytiny ONDULINESilikony a tmely Den BravenPracovní rukaviceDiamantové kotouče řezné CLIPPERStřešní okna FENESTRAPolykarbonátvé desky a příslušenství PamaStřešní krytiny SATJAMAsfaltové pásy ParabitStřešní okna RotoOchrana dřeva BochemitOchrana dřeva DřevosanBetonové střešní tašky KM BetaStřešní krytina a příslušenství CembritAsfaltové šindele IKOPlastový okapový systém Plastmo
www.hofer.cz

©2006 Ing. Hofer Group
webmaster@hofer.cz