Ing. Hofer Group Dnes je neděle 25. 10. 2020, svátek má Beáta, zítra Erik
Česká republika Slovenská republika Österreich Polska Magyarország Slovenija Hrvatska
prohlížeč
Stránky optimalizovány pro
  - Firefox 1.x
  - Opera 8.x, 9.x
  - IE6.1

Doporučené minimální rozlišení: 1024x768, 32-bit True Color, ClearType

ROVAhttp://www.rova-czech.euROVA
Rova <i>Střešní systém</i>Rova Střešní systém

Střešní krytina ROVA Ideal 35*/40, ROVA Mega 35/40, ROVA Profil 30*/35 ROVA Maxima 35*/40 je vyráběná z oboustranně pozinkovaného plechu s organickým povlakem - polyesterem, z hliníkového plechu se stejnou povrchovou úpravou, z aluzinku a měděného plechu.

Rova <i>Trapézový program</i>Rova Trapézový program

Trapézové profily se vyrábějí tvarováním za studena v plně automatizovaných linkách v různých povrchových úpravách. Jejich použití se nabízí na opláštění budov, střešní profily,obloukové, prosvětlovací nosné trapézové a distanční profily, ale i fasádní obkladové panely a různé klempířské výrobky.

Rova <i>Střešní krytina Goodlock</i>Rova Střešní krytina Goodlock

Goodlock je vyroben z vysokokvalitního vstupního materiálu a zachovává si výhody všech špičkových lehkých střešních systémů. Hlavně způsobem montáže a modularitou jednotlivých dílů je tento systém obohacen o flexibilitu prodeje a neuvěřitelně lehkou montáž.

Rova <i>C kazety</i>Rova C kazety

C kazety jsou nejčastěji používané na vytvoření zateplení stěn objektů v kombinaci s vertikálně nebo horizontálně uloženým trapézovým plechem, dodatečné zateplení stěn, renovací fasád, nebo jako sekundární nosná konstrukce zateplených střech.

Rova <i>Okapový systém</i>Rova Okapový systém

Jednotlivé části tohoto systému se vyrábí podle švédské technologie z oboustranně pozinkované ocele (275g/m2) nejvyšší kvality (0,6 mm) povrchové upravené povlakem Prelaq Nova (2x35 µm)

Výprodej střešných materiálů a příslušenství

Ceny dohodou

Platné do výprodaných zasob!

Betonové střešní tašky BRAMACPálené střesní tašky TONDACHStřešní příslušenství HPIKomínové systéy Komíny CZStřešní okna VELUXTaškové krytiny a okapový systém LINDAB Střešní krytiny ONDULINESilikony a tmely Den BravenPracovní rukaviceDiamantové kotouče řezné CLIPPERStřešní okna FENESTRAPolykarbonátvé desky a příslušenství PamaStřešní krytiny SATJAMAsfaltové pásy ParabitStřešní okna RotoOchrana dřeva BochemitOchrana dřeva DřevosanBetonové střešní tašky KM BetaStřešní krytina a příslušenství CembritAsfaltové šindele IKOPlastový okapový systém Plastmo
www.hofer.cz

©2006 Ing. Hofer Group
webmaster@hofer.cz