Ing. Hofer Group Dnes je neděle 25. 10. 2020, svátek má Beáta, zítra Erik
Česká republika Slovenská republika Österreich Polska Magyarország Slovenija Hrvatska
prohlížeč
Stránky optimalizovány pro
  - Firefox 1.x
  - Opera 8.x, 9.x
  - IE6.1

Doporučené minimální rozlišení: 1024x768, 32-bit True Color, ClearType

Parabithttp://www.parabit.czParabit
A 330 H ParafibA 330 H Parafib

Hydroizolační pás z nasákavé asfatem impregnované strojní hadrové lepenky bez krycí vrstvy.

R 330 H PararubitR 330 H Pararubit

Asfaltový pás typu R s nosnou nasákavou vložkou z impregnované strojní hadrové lepenky s oboustrannou krycí vrstvou asfaltu do 1 mm.

Paraipa S 35 HParaipa S 35 H

Asfaltový pás typu S s nosnou nasákavou vložkou z impregnované strojní hadrové lepenky, oboustranná krycí vrstva asfaltu nad 1 mm s tloušťkou pásu 3,5 mm. Vyrábí se také Paraipa S 40 H, s tl. pásu 4 mm.

Parabit VParabit V

Asfaltový pás typu S s krycí vrstvou z oxidovaného asfaltu PARAMO tl. nad 1 mm. S vložkou ze skelné rohože o hmotnosti min. 60 g/m2. Tloušťka pásu je od 3,5 do 4,2 mm, běžně s jemnozrnným posypem, v provedení Color s barevným posypem hrubozrnnou břidlicí - červenou, šedou, zelenou.

ParabitglasParabitglas

Asfaltový pás typu S - svařovatelný s krycí vrstvou z oxidovaného asfaltu tl. nad 1 mm, s vložkou ze skelné tkaniny 200 g/m2, tloušťka pásu 4 mm s jemnozrnným posypem, tloušťka 4,2 mm je v provedení Color s ochranným posypem hrubozrnnou břidlicí.

Paraalbit AL, AL+VParaalbit AL, AL+V

Asfaltový protiradonový pás a pás tvořící parozábranu, svařovatelný s krycí vrstvou z oxidovaného asfaltu nad 1 mm. Vložkou je hliníková fólie o tloušťce 0,06 mm. Vrchní strana je tvořena jemnozrnným posypem, spodní separační vrstvu tvoří mikrotenová fólie. Také se vyrábí se spřaženou vložkou hliníková fólie + skelná rohož (Vlies). Tloušťka pásu je 3,5 a 4 mm.

ParasanbitParasanbit

Asfaltový jednostranný pás typu RJ s krycí vrstvou z oxidovaného asfaltu do 1 mm (pro náročnější řešení je možný asfalt modifikovaný SBS) nanesenou jednostranně na polyesterovou vložkou min. 160 g/m2 , běžná tloušťka pásu je 1,6 mm. Povrchová úprava vrchní strany: PE fólie.

Parafix G, PVParafix G, PV

Asfaltový pás se samolepící spodní stranou celoplošně, na vrchní straně se samolepícím napojovacím pruhem 10 cm. S vložkou ze skelné tkaniny 200 g/m2, tloušťce pásu 3 mm (polyesterová vložka 180 g/m2). Pás je v celé tloušťce ze samolepící hmoty.

Paraelast PV, GParaelast PV, G

Asfaltový elastomerní hydroizolační pás typu S z asfaltu modifikovaného SBS s polyesterovou rohoží 180 až 230 g/m2 nebo se skelnou tkaninou 200 g/m2 se širokým použitím, vysokou pevností, výbornými dilatačními schopnostmi a dlouhou životností. Pás s vložkou G má malou dilatační schopnost, ale velkou pevnost. Dle stupně modifikace se vyrábí s ohybem -15,-20,-25°C.

Paraplast PV, GParaplast PV, G

Asfaltový hydroizolační pás s modifikací APP svařovatelný, vyrobený z asfaltu s modifikací APP s nosnou vložkou z polyesteru min. 180 g/m2. Pro účely vysokých pevností tj. při izolaci proti tlakové vodě a pro mechanické kotvení se polyester nahrazuje skelnou tkaninou G. Dle stupně modifikace se vyrábí s ohybem -5,-10°C.

Paraelast PV MParaelast PV M

Asfaltový pás pro izolace mostů vyrobený z asfaltové směsi se zvýšeným obsahem modifikačních a adhezivních přísad. Vložkou je polyesterová rohož o minimální hmotnosti 220 g/m2. Pás je v celé tloušťce ze stejné homogenní hmoty. Vyrábí se s modifikací na -25°C.

Paraplast PV MParaplast PV M

Asfaltový pás pro izolace mostů vyrobený z asfaltové směsi se zvýšeným obsahem modifikačních a adhezivních přísad. Vložkou je polyesterová rohož o minimální hmotnosti 220 g/m2. Pás je v celé tloušťce ze stejné homogenní hmoty. Vyrábí se s modifikací na -15°C.

Paraelastvent PVParaelastvent PV

Sanační asfaltový pás modifikovaný SBS natavitelný mikroventilační s polyesterovou vložkou 180 až 250 g/m2 a se spodními mikroventilačními pruhy. Typ S 40 je s vrchní úpravou PE fólií, typy S 42 color a S 50 color jsou s hrubozrnnou barevnou břidlicí. Spodní úprava je mikroten na pruzích a písek na ostatní ploše. Pás je v celé tloušťce ze stejné homogenní hmoty.

Paraplastvent PVParaplastvent PV

Sanační asfaltový APP modifikovaný mikroventilační svařovatelný pás s polyesterovou vložkou 180 až 250 g/m2 a se spodními mikroventilačními pruhy. Typ S 40 je s vrchní úpravou PE fólií, typy S 42 color a S 50 color jsou s hrubozrnnou barevnou břidlicí. Spodní úprava je mikroten na pruzích a písek na ostatní ploše. Pás je v celé tloušťce ze stejné homogenní hmoty. Nedoporučujeme použít na podkladní pásy s SBS modifikací.

Paraelast KOMBIParaelast KOMBI

Speciální pás typu S mající dva různé asfalty. Vrchní asfaltová vrstva s plnou modifikací SBS, spodní vrstva z oxidovaného asfaltu, vložkou je polyesterová rohož 180 až 220 g/m2.

Asfaltové šindeleAsfaltové šindele

Vyrábí se v mnoha variantách tvarových, barevných a materiálových.

Výprodej střešných materiálů a příslušenství

Ceny dohodou

Platné do výprodaných zasob!

Betonové střešní tašky BRAMACPálené střesní tašky TONDACHStřešní příslušenství HPIKomínové systéy Komíny CZStřešní okna VELUXTaškové krytiny a okapový systém LINDAB Střešní krytiny ONDULINESilikony a tmely Den BravenPracovní rukaviceDiamantové kotouče řezné CLIPPERStřešní okna FENESTRAPolykarbonátvé desky a příslušenství PamaStřešní krytiny SATJAMAsfaltové pásy ParabitStřešní okna RotoOchrana dřeva BochemitOchrana dřeva DřevosanBetonové střešní tašky KM BetaStřešní krytina a příslušenství CembritAsfaltové šindele IKOPlastový okapový systém Plastmo
www.hofer.cz

©2006 Ing. Hofer Group
webmaster@hofer.cz