Ing. Hofer Group Dnes je sobota 16. 01. 2021, svátek má Ctirad, zítra Drahoslav
Česká republika Slovenská republika Österreich Polska Magyarország Slovenija Hrvatska
prohlížeč
Stránky optimalizovány pro
  - Firefox 1.x
  - Opera 8.x, 9.x
  - IE6.1

Doporučené minimální rozlišení: 1024x768, 32-bit True Color, ClearType

Bochemithttp://www.bochemie.czBochemit
Bochemit FORTEBochemit FORTE

Nevymyvatelná ochrana veškerého stavebního dřeva. Moderní přípravek nové generace vhodný pro profesionály i kutily.

Bochemit QBBochemit QB

Koncentrovaný vodou ředitelný fungicidní a insekticidní přípravek na dřevo i zdivo. Určený k impregnaci stavebního řeziva v interiéru i exteriéru, při použití v exteriéru se doporučuje aplikovat přípravek metodou dlouhodobého máčení případně použít krycí nátěr. Přípravek poskytuje řezivu dlouhodobou ochranu proti dřevokaznému hmyzu, dřevokazným houbám a plísním. Preventivní ochrana zdiva proti plísním.

Bochemit FORTE PROFIBochemit FORTE PROFI

Moderní přípravek pro preventivní ochranu dřeva proti napadení biotickými škůdci. Dřevo ošetřené Bochemitem FORTE PROFI je vhodné k použití zejména v exteriérech a to i tam, kde je v přímém kontaktu s půdou nebo sladkou vodou. Přípravek určený pro průmylové použití, který je ze dřeva vodou nevyluhovatelný.

Bochemit QB HobbyBochemit QB Hobby

Koncentrovaný fungicidní a insekticidní vodou ředitelný přípravek pro dlouhodobou ochranu dřeva a zdiva v interiéru i exteriéru, určený kutilům a drobným řemeslníkům. Vhodný také jako preventivní ochrana zdiva proti plísním.

Bochemit PlusBochemit Plus

Koncentrovaný vodou ředitelný fungicidní a insekticidní přípravek na dřevo, vhodný pro ošetření stavebního dřeva napadeného dřevokazným hmyzem s následnou preventivní ochranou proti opětovnému napadení dřevokazným hmyzem, dřevokaznými houbami nebo plísněmi.

Bochemit BasicBochemit Basic

Koncentrovaný vodou ředitelný přípravek na dřevo, účinný proti napadení dřevokazným hmyzem a houbami. Vhodný pro preventivní ošetření stavebního dřeva, které není vystaveno působení povětrnostních vlivů, tzn. je pod střechou.

Bochemit BLUESTOPBochemit BLUESTOP

Proti zamodrání, dočasná ochrana dřeva při transportu a skladování

Pregnolit UniPregnolit Uni

Univerzální přípravek na ochranu zdiva, omítek, maleb a dřeva proti plísním a houbám v interiérech i exteriérech.

SAVO proti plísnímSAVO proti plísním

Vysoce účinný dezinfekční přípravek pro odstraňování plísní, řas a kvasinek. Vhodný k použití na dřevo, omítky a malby zdí interiéru i exteriéru. Přípravek má okamžitý účinek.

Výprodej střešných materiálů a příslušenství

Ceny dohodou

Platné do výprodaných zasob!

Betonové střešní tašky BRAMACPálené střesní tašky TONDACHStřešní příslušenství HPIKomínové systéy Komíny CZStřešní okna VELUXTaškové krytiny a okapový systém LINDAB Střešní krytiny ONDULINESilikony a tmely Den BravenPracovní rukaviceDiamantové kotouče řezné CLIPPERStřešní okna FENESTRAPolykarbonátvé desky a příslušenství PamaStřešní krytiny SATJAMAsfaltové pásy ParabitStřešní okna RotoOchrana dřeva BochemitOchrana dřeva DřevosanBetonové střešní tašky KM BetaStřešní krytina a příslušenství CembritAsfaltové šindele IKOPlastový okapový systém Plastmo
www.hofer.cz

©2006 Ing. Hofer Group
webmaster@hofer.cz