Ing. Hofer Group Dnes je úterý 24. 11. 2020, svátek má Emílie, zítra Kateřina
Česká republika Slovenská republika Österreich Polska Magyarország Slovenija Hrvatska
prohlížeč
Stránky optimalizovány pro
  - Firefox 1.x
  - Opera 8.x, 9.x
  - IE6.1

Doporučené minimální rozlišení: 1024x768, 32-bit True Color, ClearType

Lindabhttp://lindabstrechy.czLindab
Lindab<i>Topline</i>LindabTopline

Taškové tabule splňují všechny požadavky kladené na střešní krytinu, která je profilována do tvaru klasických střešních tašek a je jim opravdu podobná. Hodí se stejně dobře na nové domy jako do staršího citlivého prostředí.Tašky Lindab dostanete v klasických barvách pro střechy. Můžete si vybrat z 11 barevných odstínů a tak sladit charakter střechy a domu.

Lindab<i>Protect</i> - bezpečnostní prvky střechLindabProtect - bezpečnostní prvky střech

Výrobky dodáváme jak v pozinkovaném, tak i v barevném provedení ve veškerých barevných odstínech, podle standardního výberu firmy Lindab. Veškerá povrchová úprava, jak žárové zinkování, tak i lakování, je provedeno v souladu s platnými predpisy. Pro zajištení spolehlivosti je treba systém pravidelne kontrolovat. Pro bezpecnou funkci systému je nutné dodržovat montážní postup.

Lindab<i>Coverline</i> - rovinné plechyLindabCoverline - rovinné plechy

Plech PLX je vhodný pro výrobu klasických klempířských prvků jako jsou např. oplechování komínů, atik, úžlabí, atd. Tento původem skandinávský materiál se výborně hodí do náročných klimatických podmínek našich hor.

Lindab<i>Coverline</i> - trapézové plechyLindabCoverline - trapézové plechy

Trapézové plechy se vyrábějí z nekonečného pásu plechu, který je tvarován dle typu profilu a řezán na míru podle přání zákazníka do max. délky 10 metrů. Pásy se pokládají ve svislém směru jeden vedle druhého s překrytím přímo na vaznice nebo střešní latě, kam se kotví samovrtnými šrouby v barvě plechu.

Lindab<i>Construline</i> - ocelové taltěLindabConstruline - ocelové taltě

Ocelové late jsou pozinkovány a lze je opatrit i ochranným náterem. Takto chránené ocelové late mají dobré antikorozní vlastnosti a nejsou napadány houbami nebo plísnemi. Aby bylo dosaženo stejných výhod u dreva, je nutno jej dobre impregnovat.

Lindab<i>Construline</i> - vaznice a paždíkyLindabConstruline - vaznice a paždíky

Tenkostenné vaznice Z jsou urceny k použití predevším jako vaznice stropu a strech a jako stenové prícle. Její pásnice mají rozdílnou šírku, která umožnuje vaznice spojovat presazením, které zvyšuje únosnost vaznic v míste podpor.
Paždíky C jsou casto používány u ocelových stavebních konstrukcí jako orámování oken a dverí, jako nosné prícle vnitrních sten, okrajové vaznice i nosné prvky lehkých konstrukcí. Paždíky C mají rozdílné šírky pásnic, což umožnuje vytváret uzavrené profily.

Výprodej střešných materiálů a příslušenství

Ceny dohodou

Platné do výprodaných zasob!

Betonové střešní tašky BRAMACPálené střesní tašky TONDACHStřešní příslušenství HPIKomínové systéy Komíny CZStřešní okna VELUXTaškové krytiny a okapový systém LINDAB Střešní krytiny ONDULINESilikony a tmely Den BravenPracovní rukaviceDiamantové kotouče řezné CLIPPERStřešní okna FENESTRAPolykarbonátvé desky a příslušenství PamaStřešní krytiny SATJAMAsfaltové pásy ParabitStřešní okna RotoOchrana dřeva BochemitOchrana dřeva DřevosanBetonové střešní tašky KM BetaStřešní krytina a příslušenství CembritAsfaltové šindele IKOPlastový okapový systém Plastmo
www.hofer.cz

©2006 Ing. Hofer Group
webmaster@hofer.cz