Ing. Hofer Group Dnes je úterý 24. 11. 2020, svátek má Emílie, zítra Kateřina
Česká republika Slovenská republika Österreich Polska Magyarország Slovenija Hrvatska
prohlížeč
Stránky optimalizovány pro
  - Firefox 1.x
  - Opera 8.x, 9.x
  - IE6.1

Doporučené minimální rozlišení: 1024x768, 32-bit True Color, ClearType

Satjamhttp://www.satjam.czSatjam
Satjam Bond exclusiveSatjam Bond exclusive

Lehká střešní krytina s kameninovým posypem
Dlouhou spokojenost, záruku 30 let, zajišťujekvalitní zpracování speciální technologií SATJAM.Dle statických výpočtů je krytina vhodná pro sněhovouoblast I. – IV. při sklonu střechy 12° až 90° a pro oblastis působením až extrémních povětrnostních vlivů.

Tašková tabule - SatjamTašková tabule - Satjam

Vedle střešní krytiny tvoří systém Satjam kompletní systém doplňků, umožňující řešit odvětrávání střechy, prostupy, zakončení, zlomy a jiné požadavky projektantů a architektů. Široká paleta standardních barev a povrchů nabízí přizpůsobení krytiny fasádě a ostatním stavebním prvkům a stavba tak může získat výborný konečný efekt.

Střešní krytina - SatfalStřešní krytina - Satfal

Satfal je střešní krytina, která se pokládá metodou drážkování (falcování). Je možno ji použít i pro velmi nízké sklony. Umožňuje realizace složitých architektonických návrhů. Vysoká odolnost proti extrémním povětrnostním podmínkám. U větších zakázek možno dodat v libovolné barvě dle přání zákazníka. Vhodné jak pro rodinné, tak pro velké objekty nejrůznějšího zaměření — sportovní haly ap. Dodává se ve svitcích.

Trapézové profilyTrapézové profily

Široká nabídka umožňuje ideální řešení pro střechy a obvodové pláště hal, skladů, dílen, průmyslových a komerčních budov, vnitřní obklady, dělící příčky, nosné plechy, ploty, garáže, kontajnery atd. Jedná se o profily s efektním vzhledem. Jsou vyráběny v mnoha odstínech umožňující zajímavé profily fasád.

Konstrukční profilyKonstrukční profily

Konstrukční profily lze použít jako ztracené bednění do betonu, jako bednění plochých střech nebo ztracené bednění mezipater budov. Jsou vhodné jak pro velké plochy průmyslových objektů, tak i pro občanské stavby.

Stěnové kazety - SatjamStěnové kazety - Satjam

Použití stěnových kazet je jedno z nejekonomičtějších řešení pro zateplení hal a průmyslových objektů. Vysoká variabilnost profilů upřednostňuje tento materiál pro široké použití v náročných provozech vyžadujících pevnost, odolnost a trvanlivost, bez zvýšených nároků na údržbu. Stěnové kazety jsou vhodné pro řešení zateplování objektů, při využití volitelných výplní.

Stěnový panel - SatpanStěnový panel - Satpan

Stěnové panely Satpan jsou díky svému efektnímu zhledu vhodné nejen pro opláštění budov, ale i pro aplikaci v náročných interiérech. Skrytý systém kotvení je předností umožňující rychlou a jednoduchou montáž.

Rovinné plechy - SatjamRovinné plechy - Satjam

Rovinné plechy se dodávají v tabulích i svitcích podle potřeb a přání zákazníka. Barevná škála se řídí vzorníkem, při objednávce nad cca 10 t materiálu lze dodat téměř v libovolné barvě.

Výprodej střešných materiálů a příslušenství

Ceny dohodou

Platné do výprodaných zasob!

Betonové střešní tašky BRAMACPálené střesní tašky TONDACHStřešní příslušenství HPIKomínové systéy Komíny CZStřešní okna VELUXTaškové krytiny a okapový systém LINDAB Střešní krytiny ONDULINESilikony a tmely Den BravenPracovní rukaviceDiamantové kotouče řezné CLIPPERStřešní okna FENESTRAPolykarbonátvé desky a příslušenství PamaStřešní krytiny SATJAMAsfaltové pásy ParabitStřešní okna RotoOchrana dřeva BochemitOchrana dřeva DřevosanBetonové střešní tašky KM BetaStřešní krytina a příslušenství CembritAsfaltové šindele IKOPlastový okapový systém Plastmo
www.hofer.cz

©2006 Ing. Hofer Group
webmaster@hofer.cz